גיליז מערכות מידע בע"מ

אודות החברה

מייסד החברה הוא  גיל זיכלינסקי.
החברה מתמחה בהנעת תהליכי צמיחה ארגונית והובלת שינויים מערכתיים בחברות וארגונים.
חברת גיליז מערכות מידע מלווה את לקוחותיה בצורך להתאים את עצמם לקצב של הסביבה העסקית המשתנה ולבצע התאמות מהירות ויעילות בתהליכי העבודה ובמערכות המחשוב.
חברת גיליז מערכות מידע פועלת מתוך הבנה שמערכות המחשוב בארגון הן כלי ולא מטרה ולכן הבסיס לעבודה  הוא הבנת האתגרים העסקיים, ניתוח הצרכים הפונקציונאליים והצגת תהליכי עבודה רצויים. רק לאחר מיכן מתבצע שלב הגדרת הצרכים המיחשוביים, ויתר השלבים הנפוצים של מציאת מערכות המתאימות לצרכים (מערכות מדף או פיתוח עצמי) וכמובן ליווי היישום, ההדרכה וההטמעה.
הפתרונות המוצעים בחברת גיליז מערכות מידע משלבים ניסיון רב שלנו ושימוש ב-Best Practices  וסטנדרטים מובילים בשוק.
העבודה של גיליז מערכות מידע עם לקוחותיה היא בלתי אמצעית תוך שותפות מלאה בעבודה ומעורבות גבוהה ביישום ובמימוש הפתרונות שנבחרו.
הייחודיות של גיליז מערכות מידע היא במתן פתרונות מקצה לקצה,  מחוץ לקופסה תוך יישום ראייה מערכתית רחבה הלוקחת בחשבון אינטגרציה של מערכות קיימות וחדשות בארגון ומציאת הפתרון האופטימלי עבור צרכי הלקוח.
גיליז מרחיבה את קשת הפתרונות וההתמחויות שלה באמצעות רשת של שיתופי פעולה  המאפשרים הצגת פתרונות בחזית הטכנולוגיה המתאימים ביותר לארגון.
החזון:
גיליז מערכות מידע שואפת ליצור דרכי חשיבה חדשות ויצירתיות ליישום הפוטנציאל העסקי של לקוחותיה, בין אם ע"י מתן ייעוץ אישי למנהלי הארגון, העלאת רעיונות חדשים או התמודדות עם פתרונות מדף. גיליז שואפת להוביל את הלקוח בתחום מערכות המידע ולסייע לו להתמודד עם אתגרים עסקיים, טכנולוגיים ותפעוליים בכדי לעמוד בתוכניות העסקיות שלו.
אנו בגיליז מאמינים שמערכת המידע ככלי ארגוני / ניהולי / תהליכי, מטרתה להעצים את שיתוף המידע בחברה ושקיפותו לבעלי העניין כבסיס לקבלת החלטות תוך הקפדה על איכות, עדכניות, זמינות ואמינות המידע